Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitim ücreti, eğitim sırasında verilecek olan ikramlar ve öğle yemeğini kapsarken bunun yanında eğitim dokümanları sunumlarını kapsıyor.

Yeterli katılım olmaması, her türlü güvenlik nedenleri, hava koşulları, sosyal olaylar gibi nedenlerle yüz yüze eğitim iptal olabilir. Bu durumda kredi kartı ile ödeme yapanların ücretleri, kredi kartı hesabına iade edilir. Eğer kredi kartı ile taksitli ödeme yapmışsanız, geri ödemeler taksitli bir şekilde kredi kartı hesabınıza geçer. EFT veya Banka havalesi ile ücret yatıranların ücretleri ise, iptalin ilan edildiği gün hesabınıza gönderilir.

Hangi nedenle olursa olsun, eğitime katılmazsanız, ücretinizin tamamı iade edilir. Kredi kartı ile ödeme yapmışsanız,iadeler kredi kartınıza yapılır.

Eğitimin tamamı çok kaliteli araçlarla videoya çekilmektedir.

Evet videoları telif hakları gereğince internet veya sosyal medya ya da diğer platformlarda bu videoları yayınlama veya yayma izniniz yoktur.Bu yüzden eğitim videolarının paylaşımı yapılamamaktadır.

1- Bu eğitimi alanlar aşağıda listelenmiş olan video, sunum ve diğer dokümanları da alabileceklerdir. Sizlere gönderilecek maillerdeki şifreli linkler vasıtasıyla aşağıdaki materyallere ulaşım hakkı kazanacak ve bunları bilgisayarınıza indirebileceksiniz. 2- Teknik Analize giriş doküman ve sunumları 3– Teknik analiz eğitiminde sunulan stratejilerin MATRIKS programında uygulanmasını sağlayan formüllerin kodları

Eğitim Başlamadan 1 gün öncesine kadar kaydınızı sildirerek ödemiş olduğunuz ücretin tamamını geri alabilirsiniz.

Eğitimin size ciddi katkısı olabilmesi ve gerçek anlamda hayata uygulayarak kazançlı çıkabilmeniz için olmazsa olmaz koşullar şunlardır; 1. İşlemlerinizi mutlaka, en az 1 ay süreyle stop ve kâr al şeklinde emir girebileceğiniz bir aracı kurumun platformundan yapmanız gerekiyor. Eğitimde sizlere bu aracı kurumların listesi verilecektir. 2. Teknik analiz stratejilerinin tam olarak uygulanabilmesi için en az 1 kademe fiyatlarını (Seviye-1) gösteren MATRIKS programını kullanmanız gerekiyor.