Web & Mobil Tabanlı Uygulamalarımız

Mobil Uygulama Geliştirmenin Günümüzdeki Gerekliliği

Mobil teknolojinin hızlı evrimi, günlük yaşantımızı dönüştürmekte ve iş dünyasını yeniden şekillendirmektedir. İşletmelerin ve bireylerin mobil cihazlara olan bağımlılığı, mobil uygulama geliştirmenin günümüzdeki önemini artırmaktadır. Bu bağlamda,  Chartist iOS ve Android işletim sistemleri üzerindeki uygulama geliştirmenin, başarılı bir dijital stratejinin ayrılmaz bir parçası haline geldiğinin bilincinde  hareket etmiştir.

Borsa Müşaviri mobil uygulaması  aracılığıyla süreçlerinizi optimize edebilir ve daha verimli hale getirebilirsiniz.

iOS ve Android, dünya genelinde en yaygın kullanılan mobil işletim sistemleridir. Bu anlamda Chartist  marka bilinirliği ve müşteri tabanının genişletilmesi için Borsa Müşaviri uygulamaları devreye alınmıştır.

Birçok sektörde rekabet, dijital varlıkların etkin bir şekilde kullanılmasıyla kazanılmaktadır. İşletmeler, kullanıcı dostu ve işlevsel mobil uygulamalar geliştirerek, rakiplerinden bir adım öne geçebilir ve müşteriler üzerinde olumlu bir izlenim bırakabilir. Borsa Müşaviri uygulaması tam bu noktada rakiplerinden bir adım öne geçebilmek için kullanıcı dostu mobil uygulamalarını yayın hayatına sokmuştur.

iOS ve Android uygulamalar  günümüzde işletmelerin dijital varlıklarını güçlendirmeleri ve müşteri deneyimini iyileştirmeleri için kritik bir rol oynadığından ve şirketimizin  mobil stratejilerini güçlendirmek ve rekabet avantajı elde etmek için  yatırım yapmayı bizler için kaçınılmaz kılmıştır.Formun Üstü

Web sitesi üzerinden takibi mümkün olan bu analizlerin tamamı ve daha fazlası www.borsamusaviri.com web sitesi Uygulaması olan Borsa Müşaviri İos ve Android uygulaması  olarak 3 senedir marketlerde yerini almış ve hizmet vermeye devam etmektedir.

İndirmek için ;

Uygulamanın Android  Linki İçin:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chartist.borsa_musaviri

Uygulamanın İos Linki İçin:

https://apps.apple.com/tr/app/borsa-m%C3%BC%C5%9Faviri/id1555419531?l=tr

Uygulama görselleri;