Hakkımızda

SMMM Kadir Turok Özdamar  20 yıllık mesleki tecrübesini  2019 yılında  Borsmusaviri .com  çatısısı altında birleştirmiştir.

Borsa Müşaviri    çözüm ortaklarından almış olduğu destekle  kendi  mesleki tecrübe  ve yetkinlikleri ile Sermaye Kurulundan yetki almış çözüm ortakları ile  birlikte halka arz işlemlerine aracılık,finans yönetimi ,şirket birleşmeleri ,şirket değerlermeleri,finansal piyasalara yönelik eğitim çalışmaları ve seminerleri olmak üzere bir çok mesleki alanda bilgi ve birikimini  müşterileri ile paylaşmaktadır.

 

Bunu yaparken sorumluluk ve şeffaflık en önemli kriterimizdir.

Borsa Müşaviri olarak Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı müşterilerimizle , sosyal sorumluluk bilincine sahip bir şirket olmak için tüm emeğimiz ve gayretimizle çalışmaktayız.

Bunu başarabilmek için bugünkü işlerimizi Borsa Müşaviri   olarak mükemmel yönetmek ve uzun dönemde paydaşlarımızla kalıcı başarılar elde etmeyi amaçlıyoruz.

Sadece  hizmet kalitemizle rekabet ederek, müşterilerimize en büyük katma değeri daha iyi  hizmetler sunarak oluşturduğumuza inanarak, yüksek hizmet kalitemizle elimizden gelenin en iyisini yapmak için çaba gösteriyoruz.

Müşterilerimizin  çıkarlarını daima korumak için gerekli tedbirleri hassasiyetle alıyor,bununda başarmanın tek yolunun bilgi, tecrübe ve öğrenmekten geçtiğini çok iyi bildiğimiz için kendimiz bu üç öğeyi daha ön plama çıkarmaya karar verdik. Bilgi, Tecrüne ve Öğrenmek.

Başarımızın sırrı müşterilerimizin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vermekten geçmektedir. Bunu yaparken  müşterilerimize  kesin çözümler üreterek ve müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutarak  hizmet verme anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Böylece  müşterilerimizle fark oluşturacak işler yapmayı hedefliyoruz.

İnternet artık çağımızın en güçlü ve en hızlı bilgiye ulaşma aracı olmuştur. İnsanların bilgiye sınırsız erişimini sağlayan internet; bilgi, eğitim, eğlence, haberleşme kanallarında olduğu kadar insanlara zaman tasarrufu da sağlayarak ticaret hayatında da önemli rol oynamaya başlamıştır.

 

Borsa Müşaviri olarak internetin bize sunmuş olduğu bu imkanları en üst seviyede kullanmaya çalışarak, eğitim ve deneyimlerimizi, yaptığımız işleri ciddiyetle ve severek yaparak  finansal okur yazarlığını geliştirmek isteyenlerle paylaşmak istiyoruz.

Hızla değişen  piyasaları sürekli takip ederek, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak için bizi sosyal medyada 2017 yılından bu yana  takip eden 30.000'ne yakın üyemizden  gelen yoğun talep üzerine bu siteyi yayın hayatına sokmaya karar verdik.
 

Sizden gelen talepler neticesinde çıktığımız bu yolda yine sizden gelecek istek, tavsiye, eleştiri ve önerilerle sitemizi her geçen gün geliştirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.
 

Sermaye Piyasası Kanunu, bağlı bulunduğumuz 3568 sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik meslek kanunu, Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde uzmanlık alanımıza giren konularda paylaşımlar yapılmaktadır. Sitemizdeki ücretli olan bölümler profesyonel uzmanlık alanımıza giren ve almış olduğumuz ruhsatlar neticesinde sunabileceğimiz yasal hizmetleri kapsamaktadır. Sitenin ücretli bölümleri şirketimizden almış olduğunuz bu danışmanlık hizmetinin bir bedelidir. Bu bağlamda sitemize üye olduktan sonra sitemiz üzerinden sormuş olduğunuz Temel Analize dayalı sorular, site yöneticilerinden talep ettiğiniz eğitimler, site içerisinde ki eğitim videoları, geniş ve kapsamlı bilanço ve mali analizler, analizini yapmamızı istediğiniz şirketlerin değerlemeleri hizmetleri gibi hizmet ücretli üyelik kapsamında verilen hizmetlerdir.

Site üzerinde teknik analize dayalı yapılan öngörüler ise bilgilendirme amaçlı  kesinlikle bir al-sat tavsiyesi niteliğinde değildir. Sitemizi geliştirmemize  destek olan web programcısı çözüm ortaklarımız ile finans alanında geliştirdiğimiz  yazılımların üretmiş olduğu sonuçların  paylaşımından ibarettir.
 

Bu analizlerin hiç biri sizlere bir yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen sizlere  bilgi ve fikir verme amacıyla paylaşım esasına dayalı olarak yayınlanmaktadır.
 

Siteye üye olurken üyelik  formunun altındaki üyelik sözleşmesinde yazan tüm unsurları okuyup kabul ettikten sonra siteye üyelik başvurunuz kabul edilmektedir.

Kadir Turok Özdamar