Hakkımızda

 

 

İnternet artık çağımızın en güçlü ve en hızlı bilgiye ulaşma aracı olmuştur. İnsanların bilgiye sınırsız erişimini sağlayan Internet; bilgi, eğitim, eğlence, haberleşme kanallarında olduğu kadar insanlara zaman tasarrufu da sağlayarak ticaret hayatında da önemli rol oynamaya başlamıştır.

BM Capital Mali Yatırım ve Danışmanlık Hizmeteri A.Ş olarak internetin bize sunmuş olduğu bu imkanları en üst seviyede kullanmaya çalışarak, eğitim ve deneyimlerimizi, yaptığımız işleri ciddiyetle ve severek yaparak  finansal okur yzarlığını geliştirek isteyen ilgi  üyelerimizle  paylaşmak istiyoruz.

Hızla değişen finans piyasalarını sürekli takip ederek, sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak için bizi sosyal medyada takip eden 30.000'ne yakın üyemizden  gelen yoğun talep üzerine bu siteyi yayın hayatına sokmaya karar verdik.

Sizden gelen talepler neticesinde çıktığımız bu yolda yine sizden gelecek istek, tavsiye, eleştiri ve önerilerle sitemizi her geçen gün geliştirmek için elimizden gelen gayreti göstereceğiz.

Sermaye Piyasası Kanunu,bağlı bulunduğummuz 3568 sayılı meslek kanunu,Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuat hükümleri çerçevesinde uzmanlık alanımıza giren konularda paylaşımlar yapılmaktdır. Sitemizde ki ücretli olan bölümler profesyonel uzmanlık alanımıza giren ve almış olduğumuz ruhsatlar neticesinde sunabileceğimiz yasal hizmeteri kapsamaktadır.Sitenin ücretli bölümleri  şirketimizden almış olduğunuz bu danışmanlık hizmetnin bir bedeidir.

Sitemizi geliştirmemize  destek olan bilgisayar mühendisi, web programcısı çözüm ortaklarımız ile finans alanında geliştirdiğimiz finansal yönetim bilişim sistemleri ve yazılımlarının üretmiş olduğu sonuçları ve bu  sonuçların istatistki takibininin paylaşımını borsamusaviri.com üzerinden paylaşmaktayız.

Bu analizlerlerin hiç biri sizlere bir yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen sizlere  bilgi ve fikir verme amacıyla paylaşım esasına dayalı olarak yayınlanmaktaddır.

Dr.Mete Akyol & Kadir Turok Özdamar