GİZLİLİK  SÖZLEŞMESİ

Borsamusaviri.com , sitenin bazı bölümlerine erişmek için gerekli olan üye kaydını yaparken kişisel bilgilerinizi (isim, adres,telefon, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

Borsamusaviri.com , üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Borsamusaviri.com , e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler Borsamusaviri.com müşterilerine daha özel ve etkin kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla Borsamusaviri.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Üyelerin bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Üye ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Üye değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Borsamusaviri.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler GARANTİ  Sanal Pos 3d Pay sistemi üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca Borsamusaviri.com ’da ‘’Secure Sockets Layer’’ (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır. SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifre’lendiğinden 3.şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir.

Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Yatırım Hizmetleri ve Faaliyetleri ile Yan Hizmetlere İlişkin Esaslar Hakkında Tebliği” Uyarınca Yayımlanan Uyarı Notu “Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.”

Borsamusaviri.com sitesi Chartist Global Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri  A.Ş'nin kurumsallaşma çalışmaları çerçevesinden 10.01.2021 tarihinden itibaren Chartist Global Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri  A.Ş firmasına devredilmiş olu sitenin tüm hakları bu tarihten itibaren Chartist Global Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri  A.Ş ait olup ,site içeriğinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi  Chartist Global Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş adına’a  aittir. Siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım koşullarını ve sözleşmesini kullanıcı sıfatıyla kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Web sitesi içeriğine ,tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm hakların izinsiz ifşa ve kullanımı fikri ve sinai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelmektedir.

Tüm hakları Chartist Global Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık Hizmetleri  A.Ş'ye  ait olan www.borsamusaviri.com internet sitesine (“İnternet Sitesi”) girerek bu İnternet Sitesi’nde yer alan bilgileri kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 
Kullanıcı, kayıt formunu doldurup onayladığı veya bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet almaya başladığı andan itibaren ya da sipariş verdiğinde işbu Üyelik ve Gizlilik Sözleşmesi yürürlüğe girmektedir.
 
Borsamusaviri.com, dilediği zaman işbu Kullanıcı ve Gizlilik Sözleşmesi’ni ve İnternet Sitesi’nde bulunan ÜYELİK  SÖZLEŞME sayfasının içeriğini güncelleme hak ve yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına İnternet Sitesi’ne her girişte Üyelik ve Gizlilik sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
 
Üyelik iptali ve hesap silme işlemleri kullanıcı tarafından İnternet Sitesi üzerinden yapılabilir. Üyeliğini bitiren kullanıcının İnternet Sitesi’ne giriş yetkisi iptal edilecektir. Borsamusaviri.com ’un kullanıcının kendisi tarafından sonlandırılan kullanıcı hesabına ait her türlü kaydı silip silmeme hakkı saklıdır. Kullanıcı silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak talebinde bulunamaz.
 
Borsamusaviri.com, kullanıcılara daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Borsamusaviri.com  bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik kullanıcı “sınıflandırma” ve kişisel bilgiler vasıtasıyla oluşturulacak reklam, tanıtım, pazarlama faaliyetlerinin devam etmesi amacıyla saklanmakta ve bu amaçlarla kullanılmaktadır.
 
İnternet Sitesi’ni ziyaret eden kullanıcıların bilgileri (ziyaret süresi, zamanı, görüntülenen sayfalar) takip edilmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Bu bilgiler, gizlilik koşulları dahilinde, daha iyi hizmet verebilmek, İnternet Sitesi’nin kullanıcılarına sunduğu deneyimi geliştirmek, içeriği genişletmek ve iyileştirmek amacı ile reklam vb. konularda iş birliği yaptığımız firmalarla paylaşılmaktadır.
 
Borsamusaviri.com ’un, kullanıcı tarafından İnternet Sitesi kayıt formunda yazılmış olan veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla iletişim, pazarlama, reklam, tanıtım, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Borsamusaviri.com’un kendisine yönelik olarak yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir. Kullanıcı, işbu sözleşmeyi onaylayarak, Borsamusaviri.com ile paylaşmış olduğu tüm bilgilerin şahsına ait olduğunu ve bu bilgilerin, satış ve pazarlama faaliyetlerinin yürütülebilmesi amacıyla ve her türlü iletişim aracına uygun bildiriminin sağlanması için Borsamusaviri.com ’un iş ortakları ile de paylaşılmasına onay vermektedir.
 
Borsamusaviri.com tarafından gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak veya kullanıcı hesabındaki üyelik bilgileri kısmında yer alan “Kampanya duyuruları ile ilgili e-posta almak istiyorum.” - “Kampanya duyuruları ile ilgili SMS almak istiyorum.” kısmındaki işareti kaldırarak veya gönderilen SMS’lerin içeriğinde yer alan yönlendirme bağlantısı ile günlük ticari ileti gönderim listesinden kolayca ve ücretsiz çıkabilirsiniz.
 
Borsamusaviri.com, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktadır.
 
Kullanıcı bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 
Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, İnternet Sitesi’nden alışveriş yapan siz değerli kullanıcılarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde www.borsamuasviri.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin www.borsamusaviri.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.
 
Borsamusaviri.com İnternet Sitesi’nin genel görünüm ve dizaynı ile İnternet Sitesi’ndeki tüm bilgiler, resimler, Borsamusaviri.com markası ve diğer markalar, www.borsamusaviri.com alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve işbu materyaller yasal koruma altındadır. İnternet Sitesi’nde bulunan hiçbir materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir.
 
İnternet Sitesi’ne girilerek İnternet Sitesi’ndeki bilgilerin, programların ve diğer her türlü verinin kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil ya da başkaca sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Borsamusaviri.com yazarları ve çalışanları sorumlu değildir. Borsamusaviri.com sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; İnternet Sitesi üzerinden yapılan işlemlerin kesintiye uğraması halinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Borsamusviri.com, kullanıcıların İnternet Sitesi’ne girerken bir başkasına ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanıcı adı gibi kişisel bilgileri kullanması nedeniyle doğabilecek hiç bir hukuki ve cezai yükümlülüğü kabul etmemektedir.
 
Borsamusaviri.com
, İnternet Sitesi’nde mevcut her türlü hizmet, ürün, kullanma koşulları ile bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, yeniden organize etme ve gerekirse yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler İnternet Sitesi’nde yayınlandıkları anda yürürlüğe girecek olup değişikliklerin takip edilmesi kullanıcıların sorumluluğundadır. İnternet Sitesi’nin kullanılmaya başlanmasıyla bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır.
 
İnternet Sitesi, Borsamuaviri.com ’un kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Borsamusaviri.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 
Borsamusaviri.com ’un burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

 

ear47mtete|000093682FB2|borsamusaviri|tbl_bm_Sozlesmeler|Detay|1AFC6A6F-CF7B-422D-AF45-5C112C91C1A3