Eğitimden Öğreneceklerinizin size katacakları

EĞİTİMDEN ÖĞRENECEKLERİNİZ VE EĞİTİMİN SİZE KAZANDIRACAKLARI

Finansal okuryazarlık kanallarını kullanarak nasıl analiz yapılır ve yatırım stratejisi geliştirebilir öğreneceksiniz. Bu eğitimin sonunda kendi stratejinizi yapabilirsiniz.

Yatırım piyasalarında yatırım yapan hedge fonlar, portföy yönetim şirketleri, yatırım bankaları gibi kurum ve kuruluşların yatırım yaparken nelere dikkat ettiğini ve nasıl bir yatırım stratejisine sahip olduğunu öğreneceksiniz.

Finansal Okuryazarlık için gerek olan ve kullanılan tüm terim ve kavramları hem öğrenecek hem de eğitim notları dahilinde sahip olacaksınız.Temel analiz ve Teknik analizde kullanılan en önemli göstergeleri ve oranları öğrenip hisse hakkında en kapsamlı bilgiye sahip olabileceksiniz.

Size sunmuş olduğumuz ve ekibimiz tarafında yazılımı ve kodlaması gerçekleştirilen teknik ve temel analiz sistemleri ile çok kısa süre içerisinde yüzlerce hisseden kriterlerinize uyan hisseleri tarayıp bulabileceksiniz.

Finansal piyasalarda kendi kendinize kimseye ihtiyaç duymadan yol alabileceğiniz teknik ve temel beceri ile yatırımcı psikolojisinin ne olduğunu ve nasıl bir alım-satım strateji geliştirmeniz gerektiğini öğrenerek piyasalarda çok daha etkili ve yetkinlik sahibi bireyler olarak çok daha güvenli ve kendinizden emin bir şekilde işlemler yapabileceksiniz.